Зеленський про битву за Київ: не можна казати, що ми виграли, але втримали та не віддали свого

Зеленський про битву за Київ: не можна казати, що ми виграли, але втримали та не віддали свого

Президент України Володимир Зеленський вважає, що наразі рано говорити про остаточну перемогу українських захисників у Києві та області. Велика кількість загиблих у Бучі, Ірпені, Гостомелі, Бородянці та інших населених пунктах Київщини, які були під окупацією російських фашистів, ставить під сумнів слово «перемога».
Про це президент заявив під час інтерв’ю для CBS. Зеленський зазначив, що попри те, що з області вдалося вибити окупантів, він не вважає це остаточною перемогою. Українці втримали та не віддали своє, але про перемогу говорити рано.


«Я думаю, це не остаточна перемога. Я не впевнений, що вона остання. Я впевнений, що не можна говорити, що ми виграли битву за Київ, потім щось програти, я так не можу оцінювати. Я зможу про це сказати, тільки коли ми переможемо в цій війні і звільнимо наші території. Бо Буча – це частина великого Києва. Якщо в Бучі, Гостомелі та Ірпені були знищені люди, чи виграли ми цю битву? Я не впевнений. Ми втримали та не віддали своє, це я можу підтвердити. А чи перемогли ми, я про це не готовий говорити», – зазначив Зеленський.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий