Зеленський просить відключити РФ від Visa та Mastercard: «Це геноцид моїх людей»

Зеленський просить відключити РФ від Visa та Mastercard: «Це геноцид моїх людей»

Володимир Зеленський звернувся до платіжних систем Visa та Mastercard з закликом відключити Росію від послуг компаній.


Відповідне звернення опублікувала народна депутатка від фракції «Слуга народу», членкиня податкового комітету Вікторія Кінзбурська.«Російська Федерація розпочала брехливу та ганебну військову атаку на нашу країну. … Наша армія та громадяни захищають Україну — нашу країну — до останнього», – пише президент.

«Проте ми потребуємо вашої допомоги: у 2022 році, технології є найкращою відповіддю танкам, гранатометам та ракетам. Відтак я екстрено закликаю вас заблокувати всі платіжні сервіси Visa та Mastercard як в межах РФ, так і поза її кордонами, на всіх без винятків випущених в Росії картках», – закликав Зеленський.
Президент просить компанії не ігнорувати жахливі нелюдські трагедії, які відбуваються на сьогодні в Україні, підтримати нашу країну з метою припинення жорстоких вбивств та заради збереження демократії та незалежності.

«Ба бальше, дозволяючи і надалі транзакції в Росі, ви підтримуєте  фінансування військових злочинів, скоєних РФ, які зараз жорстоко вбивають українців та фактично здійснюють геноцид моїх людей«, – підсумовує президент.

Він переконаний, що такий крок з боку платіжних систем буде «перемогою демократичного вільного світу над кривавим авторитаризмом, свідками якого ми є».

Це ж звернення опублікував нардеп від «Голосу» Ярослав Железняк та зауважив, що податковий комітет ВРУ планує також виступити зі схожим зверненням.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий