Зеленський-старший завів Instagram: про що пише батько президента України. Фото

Зеленський-старший завів Instagram: про що пише батько президента України. Фото

Батько Володимира Зеленського Олександр зареєструвався в соціальній мережі Instagram, де на нього вже підписався сам президент. Там зірковий тато ділиться своїми думками та переживаннями про життя і сина.
Публікуючи фотографії на свою сторінку, Олександр Зеленський не забуває про оптимістичні підписи до них. Так, під знімком з коханою дружиною він написав, що у нього є дах над головою, любов, успішний син і онуки, тому він почувається щасливим (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).


Олександр Зеленський з дружиною

Не зміг зірковий батько змовчати і про образи, які сипляться на президента України з різних телеканалів. За його словами, важко слухати наклепи на власного сина.

Олександр Зеленський про сина

«Нам, як батькам, теж важко спостерігати за тим, як Вову закидають помідорами з різних телеканалів, нікому невідомі, так звані «політологи». Вони, не наводячи жодних аргументів і фактів, називають його «злодієм» і «вбивцею», і при цьому навіть не хочуть хоч трошки вникнути в ситуацію і розібратися, хто є хто насправді», – каже Олександр.На його сторінці є сімейне фото молодого Володимира Зеленського з сім’єю, де тато назвав його Володенькою, а свою дружину Риммочкою.

Молодий Володимир Зеленський з сім'єю

В останньому дописі також є слова подяки для всіх, хто підтримує їхню сім’ю. Олександр Зеленський радіє, що в Україні є розумні люди, які не ведуться на політичні провокації.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий