Зеленський створив раду з питань деокупації Криму

Зеленський створив раду з питань деокупації Криму

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя.
Джерело: указ президента №579


Консультативну раду при президентові утворили з метою: «Сприяння координації заходів з питань деокупації, реінтеграції та відновлення територіальної цілісності України, захисту прав та інтересів громадян України, подолання наслідків і відшкодування шкоди, завданої державі Україна, її громадянам та юридичним особам у зв’язку зі збройною агресією та тимчасовою окупацією РФ частини території України, а також проектів і заходів у рамках діяльності Кримської платформи».

Деталі: Згідно з указом керівник ОП Андрій Єрмак повинен у місячний строк внести пропозиції щодо персонального складу цієї Консультативної ради.Указ набирає чинності з дня його опублікування 15 серпня.

Основними завданнями Консультативної ради є:

  • підготовка пропозицій щодо пріоритетів діяльності Ради;
  • діяльність у рамках Кримської платформи;
  • підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань, що стосуються деокупації та реінтеграції Криму.

Головою Консультативної ради є президент.

Секретарем Ради — є постійний представник президента в АР Крим.

До складу Ради також входять керівник ОП, секретар РНБО, глава СБУ, генпрокурор (за згодою), міністри, заступники глави ОП, глава Меджлісу (за згодою), тощо.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий