Главная / Новости / Политика / Зеленський виступив за введення цензури в Україні

Зеленський виступив за введення цензури в Україні

Кандидат в президенти Володимир Зеленський виступив за введення цензури в Україні – держава повинна контролювати інформаційну політику.

Про це він заявив коментуючи цькування в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун на зустрічі з представниками бізнес-спільноти передає InfoResist.

«Що стосується Супрун, ви знаєте. Я не глибоко в цьому питанні, але я розумію одне, що якщо в нашій країні з усіх реформ, ця одна з небагатьох, яка хоч якось тримається, то треба за таких людей триматися. Все що я розумію. Це однозначно треба давати людям карт-бланш. Я розумію, що це гостра тема, медицина пов’язана зі здоров’ям, зі смертністю і так далі, але це той рідкісний випадок, коли треба дати можливість. Знову ж таки, той елемент, коли держава повинна контролювати інформаційну політику в країні », – заявив Зеленський.

Читайте также   Такого никто не ожидал! Зеленский за два часа сделал больше чем Порошенко за 5 лет

За його словами, не можна щоб ту чи іншу людину принижували на телеканалах через особисті конфлікти.

«Не можна щоб людину можна було просто, через якісь свої справи в області медицини, не можна щоб людину могли розтоптати на тому чи іншому каналі. Люди це слухають, люди цього довіряють і починають погано ставитися до її реформи, не розуміючи що там відбувається, на якій стадії ця реформа. Коли все закінчиться, коли все вийде», – заявив він.

Читайте также   После эфира на 1+1 шансы Порошенко на победу стремятся к нулю - букмекеры

Інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці в facebook здивувався такій заяві кандидата в президенти: