Главная / Новости / Политика / Зеленський виступив за введення цензури в Україні

Зеленський виступив за введення цензури в Україні

Кандидат в президенти Володимир Зеленський виступив за введення цензури в Україні – держава повинна контролювати інформаційну політику.Про це він заявив коментуючи цькування в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун на зустрічі з представниками бізнес-спільноти передає InfoResist.«Що стосується Супрун, ви знаєте. Я не глибоко в цьому питанні, але я розумію одне, що якщо в нашій країні з усіх реформ, ця одна з небагатьох, яка хоч якось тримається, то треба за таких людей триматися. Все що я розумію. Це однозначно треба давати людям карт-бланш. Я розумію, що це гостра тема, медицина пов’язана зі здоров’ям, зі смертністю і так далі, але це той рідкісний випадок, коли треба дати можливість. Знову ж таки, той елемент, коли держава повинна контролювати інформаційну політику в країні », – заявив Зеленський.

Читайте также   ”Не задирати ніс, але й не опускати очі”: Президент України записав відеозвернення до українців та привітав зі святом


За його словами, не можна щоб ту чи іншу людину принижували на телеканалах через особисті конфлікти.

«Не можна щоб людину можна було просто, через якісь свої справи в області медицини, не можна щоб людину могли розтоптати на тому чи іншому каналі. Люди це слухають, люди цього довіряють і починають погано ставитися до її реформи, не розуміючи що там відбувається, на якій стадії ця реформа. Коли все закінчиться, коли все вийде», – заявив він.

Читайте также   Зеленський анонсував програму енергоефективності вартістю 300 мільярдів

Інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці в facebook здивувався такій заяві кандидата в президенти:

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий