Главная / Новости / Политика / Зеленський: “Я бачу який у всіх шквал емоції відносно моєї вчорашньої поїздки в Золоте і хочу пояснити всім наступне…”

Зеленський: “Я бачу який у всіх шквал емоції відносно моєї вчорашньої поїздки в Золоте і хочу пояснити всім наступне…”

Президент Володимир Зеленський відверто розповів про поїздку на Донбас, де провів кілька діб, повідомляє прес-служба президента в Фейсбук.

«Провів дві доби в Золотому. Їздив на передову. Зустрічався з вчителями і лікарями, які, незважаючи на складні умови, продовжують робити свою роботу.

Говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведення військ. Зрозумів одне – всі хочуть миру. Всі готові до розведення », – зазначив він.Читайте также   Порошенко дал несколько дельных советов Зеленскому перед Парижем

Зеленський уточнив, що дізнався від місцевих, що «на околиці в приватному будинку оселилася група озброєних людей. Жителі Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам.

Деякі розмови виявилися емоційними ». «Однак готовий і далі говорити і шукати взаєморозуміння. Але самими лише розмовами війни не закінчити. Мені важливо було почути українців, які чекають світу. Це для мене головне.

Читайте также   “Ви заважаєте Україні!” Кравчук звернувся до Порошенка, Вакарчука і Тимошенко

Ми повинні шукати шляхи і працювати для завершення війни. І не за всяку ціну – підкреслюю це. Капітуляції не буде ні в якому разі. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач.

Упевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною », – підкреслив він.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...