Зеленський закликав Захід закрити кордони навіть для «хороших росіян»: це єдиний спосіб вплинути на Путіна

Зеленський закликав Захід закрити кордони навіть для «хороших росіян»: це єдиний спосіб вплинути на Путіна

Президент України Володимир Зеленський закликав країни Заходу заборонити в’їзд громадянам Росії. На його думку, це має стосуватися всіх росіян, навіть «хороших», які залишили територію країни-агресора через незгоду з політикою російського диктатора Володимира Путіна.
Про це Зеленський сказав в інтерв’ю газеті The Washington Post. «Найважливіші санкції – це закриття кордонів, тому що росіяни відбирають чужу землю», – зазначив він, додавши, що росіяни повинні «жити у своєму світі, поки не змінять свою філософію».


У статті наголошується, що деякі критики виступають проти заборони в’їзду до західних країн для тих росіян, які виступають проти Путіна. Зеленський прокоментував це досить різко.

«Якими б не були росіяни… нехай їдуть до Росії. Тоді вони зрозуміють. Вони скажуть, що ця війна не має до них жодного стосунку і що все населення не може нести відповідальність, чи не так? Може», – сказав глава держави.
Він зазначив, що громадяни РФ обрали ту владу, яка у результаті розв’язала війну проти України. І тепер росіяни не борються проти цього уряду і не чинять на нього тиску.

«Хіба ви не хочете цієї ізоляції? Ви кажете всьому світу, що він повинен жити за вашими правилами. Тоді йдіть і живіть там (у РФ. – Ред.). Це єдиний спосіб вплинути на Путіна», – звернувся Зеленський до росіян.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий