Зеленський заявив, що Україна не погодиться на виконання ультиматумів РФ

Зеленський заявив, що Україна не погодиться на виконання ультиматумів РФ

Україна ніколи не погодиться на ультиматуми, які висуває Кремль під час переговорів про припинення війни. Перемовини – не місце для ультиматумів.


Змусити українців погодитися на обурливі й нездійсненні для виконання вимоги Росії можна, тільки знищивши весь народ. Про це в інтерв’ю Суспільному заявив президент Володимир Зеленський.«У нас є ультиматум, ось є пункти — виконуйте, і тоді ми закінчимо війну» — це неправильно, ні до чого не призведе, до жодного результату. Питання не в мені, питання, знов-таки, в тому, що люди й влада об’єднані», — зазначив президент.

Вимоги, які продовжує висувати Кремль, – неприйнятні ні для керівництва держави, ні для українського народу.
«Ультиматум не зможе виконати Україна, от і все. Просто ми не зможемо це фізично. Ми втратили людей… Треба нас усіх знищити, тоді їхній ультиматум буде автоматично виконаний, наприклад, «віддайте нам Харків, віддайте нам Маріуполь. Віддайте нам Київ». Ні харків’яни, ні маріупольці, ні кияни, ні президент — ми не зможемо це зробити», – підкреслив глава держави.

Як насправді ставляться українці до агресора і якими «квітами» російських окупантів тут готові зустрічати, вже показали мешканці окупованих міст на півдні нашої держави.

«Ми навіть це бачимо в окупованих містах — у Мелітополі, в Бердянську. Вони (окупанти. — Ред.) підіймають прапор — люди знімають. Вони вбили людину — так, люди сховались. Але вночі прийшли, зняли прапор», — зазначив він.

Тож для того, аби змусити Україну здатися, – Росії доведется лише повністю її знищити.

«Що ви хочете? Всіх нас знищити? Тому я й відповів — ми можемо виконати ультиматум, тільки коли нас не буде», — підсумував Зеленський.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий