Зеленський здійснив першу робочу поїздку на передову

Зеленський здійснив першу робочу поїздку на передову

Зеленський поспілкувався з бійцями
Президент України Володимир Зеленський здійснив першу робочу поїздку в Луганську область, де оглянув позиції військових у Станиці Луганській і Щасті. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу АП.


Зеленський поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів.

«У Станиці Луганській президент побував на передовій, зокрема в посту спостереження та бліндажах. Найближча позиція супротивника — за 400 метрів», — йдеться у повідомленні.Зокрема, у АП зазначили, що Зеленський відзначив необхідність покращення побутових умов військових.

«Умови для військових, які захищають Україну, повинні бути нормальними», — сказав він.

У прес-службі ООС зазначили, що командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський доповів Зеленському, що ситуація в районі проведення операції об’єднаних сил — контрольована. Про це він доповів під час наради, що відбулася за участю начальника Генерального штабу — головнокомандувача Збройних сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака та представників силових структур, залучених до участі в операції.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий