Зима до України прийде за графіком: синоптики розповіли, якою буде погода на Новий рік та Різдво

Зима до України прийде за графіком: синоптики розповіли, якою буде погода на Новий рік та Різдво

Водночас снігу на свята не прогнозують.
Зима до України прийде за графіком. Грудень буде теплим, на новорічні і різдвяні свята очікуються сильні морози, а лютий обіцяє бути сніговим.


Такими прогнозами поділилися синоптики.

Так, як заявив в інтерв’ю «Сегодня» директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, на Новий рік та Різдво в Україну прийдуть морози — температура може знизитися до -25-30 градусів. Водночас він зазначив, що таке значне похолодання буде короткочасним, а зимова погода загалом – нестійкою. Також за його словами, грудень буде порівняно теплим, без будь-яких критичних проявів.Своєю чергою завідувачка відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова в коментарі «OBOZREVATEL» зазначила, що зимові температури в Україні почнуть відчуватися вже наприкінці листопада, тоді температура може опуститися до -10 градусів. Грудень, за її прогнозами, відрізнятиметься коливанням температур, коли вночі вони опускатимуться до мінусових значень, а вдень все ж таки підвищуватимуться.

У січні та на свята Мартазінова прогнозує похолодання з низькими температурами до -20 градусів. Лютий, за її словами, буде «затяжним та сніговим».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий