Главная / Новости / Аналитика / Мнение / “Знає те, чого не знаємо ми”: Савченко про вибори президента України

“Знає те, чого не знаємо ми”: Савченко про вибори президента України

Позафракційний нардеп Надія Савченко, яка перебуває під вартою, не відкидає, що під час президентських виборів шоумен Володимир Зеленський “здасть інтереси” на користь лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко, яка зі свого боку може стати причетною до “холодної і цинічної смерті” української нації.Кандидат у президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко поводиться незвично спокійно напередодні голосування. Таку думку висловила позафракційний нардеп Надія Савченко, яка перебуває під вартою і лист якої опубліковано на її сторінці у Facebook 17 березня – пише Гордон.

“Традиційно на кожних виборах саме Тимошенко лізе зі шкіри, щоб стати президентом України. Цього разу нервозність б’є [претендента на другий президентський строк Петра] Порошенка. …І тільки Тимошенко цього разу спокійна як сама смерть. Тримає образ благочестивої бабусі нації, бо, видно, знає те, чого не знаємо ми з вами, українці”, – написала нардеп.

Читайте также   Портніков: З Криму Україні загрожує небезпека

За її словами, спостерігаючи за поведінкою Порошенка, Тимошенко і шоумена Володимира Зеленського, “закрадається думка, а чи не підсунуть нам свиню?”

“Порошенко – війну і черговий воєнний стан. Зеленський – зраду і здачу інтересів на користь Тимошенко. Тимошенко – холодну і цинічну смерть нашої, української, нації. Коли ми вже, українці, навчимося не вестися на підміну понять?! Відрізняти справжнє від фальшивого?! Щирість від лицемірства?! Істину від брехні?” – запитує Савченко.

Читайте также   Мoскaль у прямoму eфірі нaзвaв прізвищa людeй, яких він ввaжaє “крoтaми” в укрaїнській влaді (відео)

Вибори президента України призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. 8 березня Центрвиборчком затвердив остаточний список із 39 кандидатів у президенти.

Згідно з даними проведеного в березні опитування Центру соціальних і маркетингових досліджень SOCIS, за Зеленського готові віддати голоси 27,7% респондентів із тих, хто прийде на виборчі дільниці і визначився з вибором, за Порошенка – 19,6%, за Тимошенко – 14,8%.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий