Главная / Новости / Спорт / «Зоря» завдяки голу-шедевру перемогла в Болгарії та здобула перші очки в Лізі конференцій (відео)

Команда Віктора Скрипника піднялася з останньої сходинки турнірної таблиці своєї групи.

Луганська «Зоря» обіграла софійський ЦСКА в поєдинку 3-го туру групової стадії Ліги конференційМатч на стадіоні «Васіл Левскі» в Софії закінчився з рахунком 1:0 на користь українського клубу.

Переможний гол команда Віктора Скрипника забила на 64-й хвилині. Іранський нападник Аллах’яр Сайядманеш розкішним ударом з лівого краю штрафного майданчика вразив дальній кут воріт болгарського клубу.

Варто зазначити, що «мужики» слабко провели перший тайм. ЦСКА створив достаттньо можливостей, щоб забити, але луганська команда змогла зберегти свої ворота «сухими». Значна заслуга в цьому голкіпера Дмитра Мацапури.

Після перерви бронзовий призер УПЛ суттєво додав і почав створювати гольові моменти біля воріт суперника. Власне така активність і дала свої плоди — «Зоря» принесла Україні першу перемогу в груповому раунді нинішнього єврокубкового сезону.