ЗСУ зірвали плани противника на Донбасі, Київ продовжує тримати оборону – Генштаб

ЗСУ зірвали плани противника на Донбасі, Київ продовжує тримати оборону – Генштаб

Українські військовослужбовці продовжують давати потужну відсіч російським окупантам. Плани ворога були зруйновані на Донбасі, а на Сіверщині, Слобожанщині та у Києві Збройні сили України тримають оборону.


Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 18:00 3 березня, воно опубліковане на Youtube (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).У штабі повідомили, що біля білорусько-українського кордону, в лісистій місцевості розміщена 38-ма окрема десантно-штурмова бригада Збройних сил Білорусі. Командування військової частини отримало наказ про перетин кордону з Україною.

Водночас десантники не бажають виконувати роль російських найманців. Більшість із них висловилась за припинення контрактів. Їхній морально-психологічний стан низький.
Головне із заяв Генштабу щодо російського вторгнення в Україну:

  • на Волині ЗСУ утримують визначені рубежі;
  • у Києві триває відбиття наступу окупантів, завдання ворогу вогневого ураження та утримання оборонних рубежів навколо міста та основних аеродромів. Війська РФ обстрілюють цивільні будинки з південно-західних околиць столиці;
  • на Сіверщині механізовані та танкові частини стійко утримують оборону на зайнятих рубежах довкола Чернігова;
  • на Слобожанщині механізовані частини ЗСУ ведуть оборонні бої з переважаючими силами ворога, на окремих напрямках мають успіх. Противник зазнає великих втрат.
  • на Донбасі сили ООС не допустили виходу окупантів на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Маріуполь залишається прикладом героїчного спротиву російській навалі.
  • на Приморському напрямку ЗСУ ведуть оборонну операцію в операційній зоні та здійснюють прикриття частини морського узбережжя. Частина сил виконує завдання з недопущення прориву противника з району населених пунктів Херсон та Миколаїв.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий