Главная / Новости / Политика / Їх треба посадити, – Саакашвілі про Труханова та Альперіна (відео)

Їх треба посадити, – Саакашвілі про Труханова та Альперіна (відео)


Зараз мер Одеси Геннадій Труханов та контрабандист Вадим Альперін перебувають під слідством у НАБУ. Міхеїл Саакашвілі вважає, що ці люди мають сидіти за ґратами.

Таку думку новопризначений голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі висловив в інтерв’ю програмі «Перехресний допит» на 24 каналі.


«Треба їх посадити. Я був свідком, з відкритих джерел бачив, що президент Зеленський дуже був зацікавлений, щоб, наприклад, Альперін як «тато» контрабанди взагалі в Україні відповів за це», – наголосив Саакашвілі.

За його словами, колишній голова податкової Сергій Верланов скаржиться на уряд через його звільнення, хоча призначав «своїх» людей на держпосади.

Читайте также   Мэр Ивано-Франковска заявил о подготовке Кабмином введения полного локдауна в Украине

Я не знаю, яка це людина, але я точно знаю, що він призначив керувати Державною фіскальною службою Одеської області пряму людину Альперіна. Такого раніше не було, Альперін завжди мав якусь можливість маніпулювати через суди. Але, щоби він просто поставив свою людину головою ДФС – такого не було, і він це знав,
– зазначив Саакашвілі.

Крім того, політик наголосив: «Коли ми були разом на ефірі, я йому сказав: «Ви призначили людину Альперіна головою ДФС», а він – погодився».

Читайте также   На Черниговщине начался массовый "коррупционеропад". Интервью с главой ОГА Коваленко

Саакашвілі вважає, що кожна людина має нести відповідальність. Крім того, усі знали, що саме Верланов призначив та підписав людину Альперіна очільником ДФС Одещини.

«Я не знаю, які були мотиви, але якщо ти такий підпис ставиш, то претендувати на незайманість, що ти там «був чистий, а всі інші брудні» – це не виходить», – вважає Саакашвілі.

Дивіться повне відео програми «Перехресний допит»:


саакашвілі Україна
Діяльність Саакашвілі в Україні / Інфографіка 24 каналу

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...