Главная / Новости / Политика / “Це головна моя мета”: Зеленський приготував закон, якого українці чекали роками

“Це головна моя мета”: Зеленський приготував закон, якого українці чекали роками

Новообраний Президент Володимир Зеленський виступає за ухвалення нового закону про вибори у Верховну Раду і повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Зеленського за підсумками його зустрічі з європейським комісаром з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнесом Ханом, передають Українські Новини.


«Володимир Зеленський повідомив про готовність повернути статтю про незаконне збагачення в українське законодавство. Новообраний Президент також підкреслив, що почав діалог з парламентом, і відзначив необхідність прийняти новий закон про вибори до Верховної Ради, який забезпечив би нову якість політики», — сказано в ньому.У ході переговорів сторони обговорили конфлікт на сході України.

Читайте также   Порошенко продолжает управлять Украиной: нардеп сделал резонансное заявление

«Наша мета — припинити вогонь», — сказав Зеленський. Також в ході бесіди він підкреслив безальтернативність європейського вибору України і пообіцяв захищати його. Своїм пріоритетом він назвав перемогу над корупцією, демонополізацію в енергетиці і деолігархізацію в ЗМІ.

У свою чергу Хан запропонував Зеленському допомогу в переговорах щодо газових відносин з Росією, зокрема в контексті завершення контракту на транспортування російського газу в кінці поточного року.

Читайте также   Треба надати можливості! Зеленський дав гучну обіцянку українцям!

Він також запросив новообраного Президента здійснити свій перший візит до Брюсселя (Бельгія).

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...