Главная / Новости / Политика / “Це головна моя мета”: Зеленський приготував закон, якого українці чекали роками

“Це головна моя мета”: Зеленський приготував закон, якого українці чекали роками


Новообраний Президент Володимир Зеленський виступає за ухвалення нового закону про вибори у Верховну Раду і повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Зеленського за підсумками його зустрічі з європейським комісаром з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнесом Ханом, передають Українські Новини.


«Володимир Зеленський повідомив про готовність повернути статтю про незаконне збагачення в українське законодавство. Новообраний Президент також підкреслив, що почав діалог з парламентом, і відзначив необхідність прийняти новий закон про вибори до Верховної Ради, який забезпечив би нову якість політики», — сказано в ньому.У ході переговорів сторони обговорили конфлікт на сході України.

Читайте также   Нардеп Федина покинула прямой эфир после скандала: не знаю, какая муха ужалила Вересня. Видео

«Наша мета — припинити вогонь», — сказав Зеленський. Також в ході бесіди він підкреслив безальтернативність європейського вибору України і пообіцяв захищати його. Своїм пріоритетом він назвав перемогу над корупцією, демонополізацію в енергетиці і деолігархізацію в ЗМІ.

У свою чергу Хан запропонував Зеленському допомогу в переговорах щодо газових відносин з Росією, зокрема в контексті завершення контракту на транспортування російського газу в кінці поточного року.

Читайте также   На Черниговщине начался массовый "коррупционеропад". Интервью с главой ОГА Коваленко

Він також запросив новообраного Президента здійснити свій перший візит до Брюсселя (Бельгія).

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...