Фейгін про перекидання військ РФ до кордонів України: це блеф та розпач Путіна

Фейгін про перекидання військ РФ до кордонів України: це блеф та розпач Путіна

Друга за рік масштабна передислокація російської армії біля кордонів з Україною – це хаотичні дії, «блеф і розпач» Кремля, пов’язані з тим, що там не отримали бажаної відповіді від НАТО щодо українського питання.


Червоні лінії, на яких акцентує Кремль, суперечать міжнародному праву. Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив російський правозахисник Марк Фейгін (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця цієї новини).«Передислокація військ до кордону з Україною – це і блеф, і відчай. Вдруге за рік передислокуються війська, більш ніж 100 тисяч військовослужбовців особового складу, озброєння. Це, безперечно, дії, які викликані відсутністю бажаної реакції з боку Вашингтона і НАТО», – підкреслив він.

Як пояснив Фейгін, бажаною реакцією на заяви про «червоні лінії» для Кремля була б така: «Київ повинен бути під контролем Москви і в жодному разі не інтегруватися до структур НАТО і взагалі у бік Заходу».
«НАТО досить ясно означило свою позицію. Остання заява Столтенберга свідчить про те, що ніхто не збирається хоч якось погодитись з цими червоними лініями», – констатував правозахисник.

Він додав, що саме поняття червоних ліній, про які заявляє та чи інша держава, суперечить міжнародному праву. «З цим ніхто не готовий погодитись – ані в Європі, як тепер з’ясовується, ані у Вашингтоні».

«Від цієї невизначеності – і всі дії Москви, часто хаотичні. Але НАТО ніколи не змінювало динаміки свого підходу», – зауважив Фейгін.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий