Главная / Новости / Политика / Гройсман зробив сенсаційну заяву, українці лютують: «Буде зі своїм господарем Парашеном у в’язниці»

Гройсман зробив сенсаційну заяву, українці лютують: «Буде зі своїм господарем Парашеном у в’язниці»


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував створення політичної сили з якою піде у парламент.

Відповідний допис він зробив на власній сторінці у соцмережі.


Зокрема, Гройсман відзначив, що після відставки з посади вирішив далі служити українцям, тому пішов на створення політичної сили, яка боротиметься за місця у парламенті.

«Я вирішив далі служити державі, тому прийняв рішення, що буду брати участь у парламентських виборах. Я хочу створити політичну силу, яку очолю особисто. Вона буде мати назву «Українська стратегія». Зберемо команду людей, які чітко знають, що потрібно країні», — заявив прем’єр-міністр.

 

 

Читайте также   У Зеленского признали, что подключением койко-мест к кислороду в Украине никто не занимался

Варто відзначити, що українці відразу ж відреагували на гучні заяви і подальші політичні плани Гройсмана.

Зокрема користувач з ніком «Страшний бендеровец» розповів, що Гройсман повинен справді служити державі проте на роботі у місцях позбавлення волі.

«Державі ти будеш служити, коли шитимеш рукавиці разом зі своїм господарем Парашеном у в’язниці… іншої служби у народу України для тебе нема!», — зазначив користувач.

Читайте также   Зеленский назначил Гусева гендиректором Укроборонпрома

Інший користувач відзначив, що «потрібно негайно запам’ятати назву політичної сили, для того щоб не проголосувати на прийдешніх виборах».

Крім того користувачі відзначають, що українських політиків є величезна кількість, проте переважна більшість з їх числа дуже далекі від народу.

«»Українська стратегія», «Європейська солідарність», «Український вибір» … Широке коло цих політиканів. І страшно далекі вони від народу», — зазначив користувач.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...