Главная / Новости / Мир / Кіт зірвав політичне ток-шоу в Грузії та став зіркою. Відео

Кіт зірвав політичне ток-шоу в Грузії та став зіркою. Відео

На грузинському телеканалі TV Kavkasia відбувся курйоз із «місцевим» котом. Тварина, якій дали притулок у студії, несподівано застрибнула на стіл посеред серйозної дискусії.Ведучий програми Давид Акубардія саме вів діалог про політику зі своїм гостем, депутатом Гедеваном Попхадзе, коли хвостатий потрапив у кадр. Смішне відео з’явилося в YouTube і стало популярним у мережі, а потім про нього написали відомі ЗМІ.Наприклад, кадрами поділився канал Al Jazeera, британський Sky News, агентство Reuters. Крім того, про курйоз вийшли замітки у фінській газеті Helsingin Sanomat, американському виданні The National та інших (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

Кіт застрибнув на стіл


Варто зазначити, що глядачів вразив не лише кіт, а й реакція на кумедний інцидент співрозмовників.

Читайте также   "Ми рідні брати": Лукашенко ошелешив заявою про стосунки з Путіним

«Це наш кіт, Какуца», – добродушно пояснив ведучий із посмішкою на обличчі. Гість у відповідь запитав, чи приєднається вихованець до їхньої дискусії.

У цей момент кіт сів на столі та почав вилизувати свій хвіст. «Він хороший кіт. Какуцо, тепер спустись зі столу», – запропонував ведучий хвостатому.

Кіт почав вилизуватись

Кіт у підсумку підійшов до Попхадзе, щоб той його погладив. Тварину зі столу довелося забирати персоналу, щоб ведучий та гість продовжили обговорювати тему передачі.

Читайте также   У Чорне море увійшов есмінець НАТО із "Томагавками" на борту. Фото
Кота довелося погладити у прямому ефірі

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий