Главная / Новости / Общество / Ляшко зробив обнадійливу заяву про COVID-19 в Україні

Ляшко зробив обнадійливу заяву про COVID-19 в Україні


Україна в ситуації з пандемією коронавірусу COVID-19 наразі йде за сценарієм Польщі.

Про це 17 квітня у коментарі «Радіо свобода» заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).


Він наголосив, що така ситуація триватиме лише в разі дотримання карантину. Якщо населення буде дотримуватися норм, пандемія може пройти без пікових навантажень на медсистему.

COVID-19 в Україні

Ілюстрація

 

Пік епідемії, як наголосив Ляшко, також залежить від дотримання карантину. За наявними прогнозами, він повинен наступити близько 17 квітня.

Читайте также   Локдаун сведет к нулю заражение коронавирусом в Украине, - Степанов

«Ми останні тижні спостерігали тенденцію зростання кількості випадків захворювання коронавірусною хворобою, вона зберігається і на сьогоднішні. Але, в зв’язку з тим, що ми ввели своєчасно превентивні заходи, зростання відбувається у рамках 10-11%, що для нашої системи охорони здоров’я є досить позитивною динамікою.

Це та динаміка, з якою наша система охорони здоров’я справляється без колапсу. У нас є місця вільні в реанімаційних відділеннях, є підготовлені ліжка, ми надаємо якісну медичну допомогу», – зазначив Ляшко.

Він додав, що більшість європейських країн уже увійшли в фазу плато пандемії, тобто, динаміка захворюваності вже не зростає так стрімко.

Читайте также   Западные регионы Украины завалило снегом: опубликованы фото

При песимістичному сценарії – якщо коронавірус підтвердять у понад 2% населення – в Україні не стануть послаблювати карантин, розповів також Ляшко.

За його словами, питання про масове тестування українців на коронавірус у Міністерстві охорони здоров’я не піднімається, оскільки це може викликати «оманливе відчуття безпеки». Сьогодні в Україні проводяться 5 тисяч тестів на добу, і щодня кількість тестувань збільшується.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...