Главная / Новости / Общество / На Майдані збираються розлючені українці, «нема сил терпіти»: виконайте нарешті

На Майдані збираються розлючені українці, «нема сил терпіти»: виконайте нарешті

На Майдані Незалежності у Києві люди вийшли на акцію, аби підтримати 24 українських моряків, яких захопили росіяни під час виходу з Керченської протоки ще 25 листопада 2018 року.

Про це повідомляють ЗМІ.


Наразі вже відомо, що на акцію зібралось трохи більше ста осіб, протягом зібрання вони вигукували імена кожного із 24 українських моряків, яких незаконно утримують у Росії.

Крім того українці закликають інших підтримувати українських громадян, яких тримають у російських СІЗО. Відомо, що у людей в руках державні прапори, військово-морський прапор України, плакати, а також паперові кораблі.

Читайте также   Телеведущий в прямом эфире послал в ***у Юрия Грымчака

 

Варто нагадати, що до московського міського суду доправили ще дві четвірки наших військовополонених моряків, адвокати яких оскаржували подовження арешту до 24 липня та утримання у СІЗО «Лефортово». Відзначається, що українці поводились мужньо, часто посміхались і ні на що не скаржились. При цьому через адвокатів вони передали вітання своїм ріднім, адже вони протягом останнього часу не отримують листів. Вітання вони передали і президенту Зеленському.

Читайте также   8 липня — День Сім’ї. Нехай усі ваші рідні будуть здорові та щасливі

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...