Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Наталія Влащенко: “Подивилася фото з акції Стоп, реванш. Жодної гарної людини. І одягнені все якось дивно. Ні, таки Бог шельму мітить)))”

Наталія Влащенко: “Подивилася фото з акції Стоп, реванш. Жодної гарної людини. І одягнені все якось дивно. Ні, таки Бог шельму мітить)))”

Журналістка та телеведуча на каналі ZIK Наташа Влащенко опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук скандальний допис про те, що на акції «Стоп реванш» вона не побачила жодної гарної людини.

У коментарях розкритикувли журнастку за такий допис:


Нагадаємо, сьогодні, 24 травня, в Києві, Львові, Миколаєві, Дніпрі, Запоріжжі і не тільки на мирні демонстрації зібралися тисячі українців, виступаючи проти політики Володимира Зеленського

Так, на сторінці  «Рух Опору Капітуляції» у Facebook повідомляється, що люди проти капітуляції України перед Росією. «Рік Зеленського – це рік реваншу і ми кожен день в цьому переконуємося! Тому 24 травня о 14:00 виходимо на Майдан або на площі своїх міст – зупинимо реванш разом! » – йдеться в повідомленні організатора акції. У той же час в прес-службі Міністерства внутрішніх справ прокоментували акцію протесту в Києві:

Читайте также   Рубан: часть Украины ждет большая смертность из-за COVID-19, койки в больницах уже надо разворачивать

«Щоб не допустити порушень громадського порядку, співробітники столичної поліції, гвардійці, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на посилене чергування. Звертаємося до організаторів та учасників з проханням дотримуватися карантинних обмежень та не порушувати громадський порядок ».

Примітно, що жителі Кривого Рогу вийшли на акцію «Стоп реванш» на 95 кварталі біля Стели Героїв. Організатори акції в цьому місті вказали, що саме 20 травня – річниця президентства Володимира Зеленського. З цієї нагоди, як відзначили криворіжці, вони готові висловити свій протест проти реваншистських, капітулянтських та інших ганебних і загрозливих Україні та її державності рішень влади.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...