Главная / Новости / Политика / «Не буде взагалі»: Саакашвілі ошелешив заявою про Україну при Зеленському

«Не буде взагалі»: Саакашвілі ошелешив заявою про Україну при Зеленському


Колишній президент Грузії і екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі дав політичні поради новообраному президенту України Володимиру Зеленському. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Наш».

За словами Саакашвілі, Україна — це «тіньовий» держава, де всі рішення приймаються «за лаштунками». При цьому він підкреслив, що Порошенко сподівається взяти реванш у Зеленського за поразку на виборах через кілька місяців.


«Зеленському кажуть: «Ласкаво просимо в клуб, заходь до нас в куліси, ми тут все вирішимо». Те, що робив Порошенко, — це нашпиговував скрізь своїх людей. Наприклад, зняли головк Конституційного суду за допомогою притягнутого за вуха приводу для того, щоб провести лояльну до Порошенка людину — все це розраховано на реванш через кілька місяців», — зазначив опальний політик.

Читайте также   Зеленский назначил Гусева гендиректором Укроборонпрома

Також Саакашвілі підкреслив, що якщо Зеленського «затащать за лаштунки», то його буде чекати доля «гірше за Ющенка». Крім того, новообраний президент може забути про двосторонні переговорах з Росією, тому що Москва «недоговороспособна».
 
«Будь-які загравання і тільки двосторонні переговори з Москвою нічого не дадуть, тому що Москва теж недоговороспособна», — вважає Саакашвілі.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...