Главная / Новости / Аналитика / Мнение / «Не треба розповідати про їхню тяжку долю»: журналіст Дроздов засудив українських заробітчан в РФ

«Не треба розповідати про їхню тяжку долю»: журналіст Дроздов засудив українських заробітчан в РФ


Україна повинна розірвати всі зв’язки з Російською Федерацією

Таку думку озвучив журналіст Остап Дроздов.


За його словами, Україна отримала унікальний шанс порвати всі зв’язки з РФ вперше за 400 років

«Війну з Росією ми повинні використати унікальний шанс назавжди вийти, вирватися, вистрибнути з орбіти російського світу. Тому ще на самих початках війни я стояв на позиціях повномасштабного розриву відносин з Росією, навіть якщо вони ситуативно створюють дискомфорт, незручність або навіть збиток», — зазначив журналіст.

За його словами з РФ пора припинити будь-яку співпрацю і заборонити все, що пов’язане з цією країною.

«Російські книги – геть. Російські медіа – геть. Російську церкву – геть. Російську попсу і серіальчики – геть. Торгівлю з Росією – припинити. Літаки приземлити, човни зачохлити, потяги – в депо. Будь-які взаємини з ґвалтівником треба було обірвати ще давно, а не на п’ятому році війни. І нехай наші галицькі заробітчани поцілують себе в ж**у і їдуть у Підмосков’я через Білорусь», — заявив він.

Крім того, журналіст упевнений, що українці, які їздять на заробітки в РФ — безпринципні.

«Не треба мені розповідати про їхню тяжку долю. Треба нарешті стукнутися в голову покинути свою звичку їздити за рублями в країну, яка тебе вбиває. Зневажаю кожного безпринципного заробітчанина (українського — ред.) в Росії. Бажаю там залишитися назавжди», — заявив Дроздов.

Таку ж думку у журналіста склав і про тих українців, які їздять на окупований Крим.

«Вважаю негідником кожного українця, який спокійненько туди їздив на пляжі. Якщо Україна визнає Крим окупованим, то будь-які стосунки з цим півостровом теж повинні бути обірвані на час окупації. Включно з енергетичної та продовольчою блокадою. Мені здається, що кілька тисяч убитих воїнів і десятки тисяч покалічених – це достатній аргумент, щоб виразно вороже сприймати країну, що за поребриком», — заключив він.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...