Главная / Новости / Культура / “Приказку про трусu і хрестик знаєте?”: Сергій Притула записав гнівне звернення до українців (ВІДЕО)

“Приказку про трусu і хрестик знаєте?”: Сергій Притула записав гнівне звернення до українців (ВІДЕО)


26 квітня шоумен і телеведучий Сергій Притула записав rнівне відео, в якому присоромив радіостанції, що крутять веселу музику в день пам’яті за жертвами Чорнобильської катастрофи.

“Головне – це траурнuм голосом записати перебивки “Сьогодні день пам’яті Чорнобильської трагедії. Ми пам’ятаємо!” А потім крутиш діскач, як ні в чому не бувало! Колеги, приказку про трусu і хрестик знаєте?” – написав Притула на своїй сторінці в Facebook під відео.


Після цього в коментарях розгорнулася дискусія. Один з підписникі написав, що радіо крутить ті пісні, на які у нього є ліцензія. Притула відповів наступне:

Читайте также   Победительницей конкурса "Мисс Украина Plus Size" стала 29-летняя одесситка: как она выглядит (фото)

“Як людина, яка відпрацювала на радіо 13 років, відкрию ще більшу таємницю: кожна радіостанція має таку базу пісень. Повільними, мелодійними композиціями можна забити ефір на два тижні! Було б бажання! І ваша логіка “скорб0тно – не вмикайте радіо “- це просто треш! Давайте ще в День пам’яті жертв Голодомору спеціально для вас покажемо по ТБ комедію “Тупий і ще тупіший”, – написав Сергій.

Читайте также   Кокетливая Кухар без белья в пикантном наряде ненароком засветила обнаженную грудь

При цьому деякі в коментарях дорікнули телеведучому в тому, що радіо в його машині з російською розкладкою: “Чому локалізація не українська?”, – написав один з підписників.

“Тому що я україн0фоб і проnагую руссkій мір. Що не ясно?”, – з іронією відповів Притула.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...