Главная / Новости / Винница / Син забіг у будинок і побачив, що батьки та четверо дітей уже мертві: деталі трагедії на Вінниччині

Син забіг у будинок і побачив, що батьки та четверо дітей уже мертві: деталі трагедії на Вінниччині

У селі Мар’янівка Хмільницького району Вінницької області сталася страшна трагедія. Вночі 18 листопада від чадного газу загинула велика родина – четверо дітей та їхні батьки. Дивом залишився живий лише старший 14-річний син, який і виявив уранці, що всі його рідні мертві.Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.Загинуло шестеро людей

У п’ятницю, 19 листопада, 14-річний Ігор Юзік попрощався з усією своєю родиною – 44-річним батьком Михайлом, 34-річною мамою Любою, а також із братом і сестрами: 9-річним Максимом, 6-річною Вікою, 8-річною Лілею та 11-річною Танею.

Як розповіла староста села Наталія Остапчук, підліток залишився живим завдяки тому, що в трагічну ніч залишився ночувати у бабусі, яка мешкає неподалік.

Трагедія сталася в селі Мар'янівка

«І вранці дорогою до школи забіг додому по сумку. Коли зайшов у будинок, то побачив жахливу картину – всі були мертві. Для хлопчика це великий стрес. Він залишився один, тепер його виховуватиме бабуся. Немає ні батьків, ні брата, ні сестер», – каже староста.Будинок, де сталася трагедія
Загинуло четверо дітей та їхні батьки

За словами місцевої мешканки, хлопчик спочатку не зрозумів, що сталося насправді. «Він повернувся до бабусі й сказав, що батьки сплять. Бабуся здивувалася, час уже такий, що треба господарством займатися, а вони сплять. Тоді Ігор сказав, що там все чорне. Бабуся кинулася до них у хату, а там уже все», – каже жінка.

Сталося замикання проводки

Про загиблу родину в селі відгукуються добре. Батьки займалися господарством, мали город, корів, тримали коней, свиней і птицю. «Діти дуже виховані, привітні. Старші ходили до школи. Жодних нарікань на них не було», – каже староста.

Загибла родина була працьовитою і тримала велике господарство

За словами односельців, у будинку сталося замикання проводки – згорів холодильник. Самої пожежі не було, але проводка в подовжувачі тліла і виділяла чадний газ. Почалося задимлення, через що всі стіни вкрилися кіптявою.

Причиною трагедії стало замикання проводки.
Загиблих батьків та дітей виявив старший син.

У поліції Вінницької області також підтвердили, що причиною трагедії стало тління проводки та виділення чадного газу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 115 КК України – умисне вбивство з позначкою «нещасний випадок».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий