Страшна хвороба вбиває українців, ліків немає

Страшна хвороба вбиває українців, ліків немає

У Києві від менінгіту помер 2-річна дитина




Це третій смертельний випадок в цьому році в столиці шокував стрімкістю розвитку хвороби.


Батьки відмовилися приводити дітей в садик, де сталася трагедія. Налякані смертю Мілани дорослі не прислухаються до пояснень завідуючої Інни Короткої.

«Жодного дня не пропускала, не боліла, була щаслива, йшла додому весела, щаслива», – згадує вона.
Температура у дитини підскочила ввечері батьки звернулися до медиків, проте через шість годин дівчинка померла в лікарні.



Столичні медики, які намагалися врятувати дитяче життя, відмовляються коментувати ситуацію, зате педіатр приватної клініки пояснює, що така смерть від менінгіту цілком можлива.

«Найчастіше причиною такої смерті є агресивний перебіг інфекції, яке, на жаль, лікарями не контролюється. Від цього можна померти протягом десяти годин і не мати діагнозу», – пояснила Анна Горбань.

Медики нагадують, що менінгіт – це запальний процес в оболонках спинного і головного мозку. Перші симптоми нагадують грип або ГРВІ: висока температура, біль, іноді нудота. Єдиним дієвим попередженням проти небезпечної хвороби є щеплення, але вакцина на території України навіть не зареєстрована.

Тим часом кількість захворювань на менінгіт зростає. В цьому році вже захворіли 237 українців.

«По Києву це вже третій випадок випадок. Перший летальний випадок в травні – дитині чотири місяці, другий випадок в липні – це дитина чотири роки », – розповів керівник лабораторного центру Сергій Чумак.
Інфекціоністи взяли аналізи у всіх дітей і дорослих, які контактували з померлою дитиною, тому за три дні повинні виявити ймовірні носіїв бактерії.

Кілька днів тому повідомлялося, що у Львівську обласну інфекційну лікарню госпіталізували п’ятьох дітей з підозрою на менінгіт. У двох маленьких пацієнтів у віці 6 і 11 років менінгіт вже підтвердили (запалення мозку) медики, ще трьох обстежують. За словами головного епідеміолога Львівської області Наталії Тимко, всі госпіталізовані діти зі Львова. Діти різного віку: від 2 до 11 років. Відомо також, що хворі не контактували між собою, вони з різних сімей і мешкають в різних районах міста. Дітей було доставлено до лікарні з однаковими симптомами: сильний головний біль та висока температура.

Джерело: Politeka

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий