Главная / Новости / Экономика / Субсидії за Зеленського: українцям розповіли, як отримати компенсацію за комуналку

Субсидії за Зеленського: українцям розповіли, як отримати компенсацію за комуналку


Уряд вдосконалив механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, який введений в березні поточного року.

Відповідну постанову № 807 прийнято на урядовому засіданні 14 серпня 2019.


Зокрема, оновлене Положення про порядок призначення житлових субсидій визначає механізм використання коштів, передбачених Мінсоцполітики у державному бюджеті для виплати пільг та житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, умови призначення та порядок надання громадянам таких житлових субсидій.

Читайте также   Кабмин изменил правила расчетов за газ: что нужно знать украинцам

Житлова субсидія є безповоротною адресною державної соціальної допомоги жителям домогосподарств, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самостійно сплачувати за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком. Суми призначеної, але не виплаченої в зв’язку зі смертю одержувача житлової субсидії виплачуються одному із членів домогосподарства, з урахуванням яких призначалася субсидія. Отримання житлових субсидій не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.

Читайте также   Украина берет у Польши 100 млн евро кредита на дороги - Зеленский

Прийнято рішення передати функцію виплати житлових субсидій одержувачам з центрального рівня на місцевий. Таким чином, одержувачі субсидії самостійно вибирати, куди їм будуть перераховуватися кошти державної допомоги. Такий же принцип виплати передбачається застосувати і до порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...