Главная / Новости / Культура / У акторки українського походження Ольги Куриленко виявили коронавірус

У акторки українського походження Ольги Куриленко виявили коронавірус


Відома українська та французька акторка і модель Ольга Куриленко приголомшила прихильників, заявивши, що в неї діагностували коронавірус. Знаменитість хворіє вже тиждень.

Вірусна пневмонія, яку спровокував коронавірус, вже поставила під загрозу здоров’я та життя більш ніж 156 тисяч людей. Серед інфікованих є й популярна голлівудська акторка українського походження Ольга Куриленко. Вона розповіла про своє захворювання на офіційній сторінці в інстаграмі та закликала шанувальників бути обережними та піклуватися про себе.


Коронавірус не оминає акторів, моделей, спортсменів та інших знаменитостей. До числа інфікованих потрапила і Ольга Куриленко.

Читайте также   Влюбленные и счастливые: внучка Ротару с женихом показали счастье у океана

Сиджу в ізоляції вдома з діагнозом «Коронавірус». Вже майже тиждень хворію. Температура та слабкість – мої основні симптоми. Будьте обережні і ставтеся до цього серйозно!
– написала в публікації Ольга.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Locked up at home after having tested positive for Coronavirus. I’ve actually been ill for almost a week now. Fever and fatigue are my main symptoms. Take care of yourself and do take this seriously! Сижу в изоляции дома с диагнозом Коронавирус. Уже почти неделю болею. Температура и слабость — мои основные симптомы. Будьте осторожны и принимайте это во всерьёз! #coronavirus #коронавирус

Допис, поширений Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial)

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...