Главная / Новости / Политика / У МЗС заговорили про бази НАТО на території України: «Росія вже нервово відреагувала на…»

У МЗС заговорили про бази НАТО на території України: «Росія вже нервово відреагувала на…»

У МЗС розповіли, коли на території України можуть з’явитися бази НАТОПро це розповів заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.«Коли Україна отримає статус повноцінного члена НАТО, про це можна буде говорити серйозно. Зараз ми приєдналися до Програми розширених можливостей НАТО (ЕОР) – це черговий крок на зміцнення співробітництва з Північноатлантичним альянсом, що також викликало в Росії негативну і нервову реакцію. Безумовно, вони намагаються применшити роль ЕОР», — заявив  Боднар.

Читайте также   Нардепка-"слуга" Верещук заявила, що готова очолити Міноборони

Украина-НАТО

Крім того, Боднар відреагував на рішення США перемістити частину американських військ з Німеччини в Польщу і назвав це хорошим сигналом для України.«Це серйозний сигнал, на який Росія вже нервово відреагувала, але для нас це позитивний сигнал, оскільки посилення військових можливостей НАТО, особливо в таких флангових державах, як Польща, країни Балтії, – це абсолютно позитивно впливає на безпеку України. Звичайно, ми не можемо говорити зараз про розміщення таких же військових підрозділів на території України», — розповів Василь Боднар.

Нагадаємо, що США хочуть налагодити відносини з РФ, незважаючи на те, що перекладають частину своїх військових з Німеччини в Польщу

Про це заявив президент США Дональд Трамп на прес-конференції з польським колегою Анджеєм Дудою.

«Я думаю, що це посилає потужний сигнал Росії, але я думаю, що більш сильний сигнал Росії — це те, що Німеччина платить Росії мільярди доларів за купівлю у неї енергоресурсів через трубопровід», — зазначив Трамп, розповідаючи про перекидання частини військ США із ФРН в Польщу, ближче до України.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий