Вітання глави держави з нагоди Дня захисників та захисниць оприлюднили на сайті Офісу Президента. Зеленський зазначив, що це всенародне свято увібрало в себе глибинні історичні традиції українців та нерозривно поєдналося зі святом Покрови та Днем козацтва.Президент подякував захисникам і захисницям України

У ці складні для України роки ви щодня здійснюєте подвиг – зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора,
– наголосив Зеленський.

Читайте также   Стали відомі подробиці держперевороту, про який заявив Зеленський

Від імені всього українського народу він подякував усім захисникам і захисницям України за сумлінне виконання військового, службовою та громадянського обов’язку, відвагу, героїзм і самопожертву.

Президент також згадав і про тих борців за Україну, які загинули: «Низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих та згадуємо усіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність України».

За словами глави держави, наша віра, правда та звитяга як символи свята Покрови завжди допомагали нам вистояти у боротьбі з ворогами й надалі надихають на перемогу.

Читайте также   "Слуги народу" не можуть знайти заяву Разумкова про вступ до партії

На завершення Зеленський побажав, аби «незламний і нескорений козацький дух захисників української землі усіх поколінь назавжди був для українців невичерпним джерелом натхнення для розбудови сучасної та міцної держави».