Главная / Новости / Происшествие / «Вигнали геть»: як живе родина вбивці Дарини Лук’яненко після страшної трагедії

«Вигнали геть»: як живе родина вбивці Дарини Лук’яненко після страшної трагедії

Батьків вбивці 11-річної Дарини Лук’яненко з Одеської області люди вигнали з ринку, де вони працювали.

Рідні Даринки підозрюють, що батьки Миколи Тарасова були в курсі, що саме він скоїв цей страшний злочин, і могли допомагати йому приховати сліди. Детальніше в матеріалі OBOZREVATEL.


Тарасові хотіли всіх обдурити

У маленькому селі Іванівка Одеської області, де 13 червня серед білого дня зникла 11-річна Дарина Лук’яненка, нині потихеньку пристрасті вляглися.

Як розповів OBOZREVATEL тато Дарини, Сергій Лук’яненко, батьки Тарасова сховалися в своєму будинку. «Ми живемо в одному селі, але намагаємося з ними не перетинатися. Вони сховалися в своєму будинку, сидять там», – говорить він.

На місцевому ринку торговельна точка Лук’яненків розташована прямо навпроти кіоску сім’ї Тарасових.

«Ми знали їх років п’ять, а може й більше. Спілкувалися в основному по роботі. Тому що це люди дуже замкнуті, вони завжди були самі собою. Даринка Миколу Тарасова теж знала, тому що і вона до нас приходила, і він тут торгував. Але останнім часом його не було тут видно. Не знаю чому, сім’я ж дуже відлюдькувата», – згадує батько дівчинки.

Читайте также   "Он знал, что я не расскажу маме". Жертвы "звездного" педофила откровенно признались в изнасиловании и домогательствах

Зараз люди вигнали з ринку Тарасових, хоч вони й намагалися сюди повернутися.

«Вони вирішили обхитрити всіх, і найняли сюди чоловіка, оформили на нього документи, нібито це він сам тут торгує. Але одного разу він напився і в усьому зізнався. Тому і йому не дали працювати», – говорить Сергій.

Вночі брали упаковку оцту

У сім’ї Дарини Лук’яненко впевнені, що батьки Тарасова знали про те, що це саме Микола скоїв злочин.

«Інакше навіщо під час пошуків вони вночі приходили на ринок, перелізли через паркан і взяли у себе в контейнері упаковку оцту. Щоб із його допомогою відмивати сліди крові в будинку. Якщо б вони брали його для заготовок, то достатньо взяти пляшку, потім ще одну. Навіщо серед ночі раптом знадобилася упаковка?», – вважає Сергій.

Читайте также   На трассе Киев-Одесса столкнулись две фуры, есть погибшие (фото)

За словами тата Даринки, в Іванівці зараз настрої людей дещо заспокоїлися. Хоч до Тарасових і ставляться негативно, але деякі жителі вже навіть прощають їх. Нібито Тарасові уже пройшли детектор брехні і довели, що невинні.

Дарина співала і мріяла стати відомою

Батько жорстоко вбитої дівчинки розповідає, що його донька завжди мріяла стати відомою.

«Ще в музичній школі вона записалася на танці, потім перевелася в свою школу. У неї там була акробатика, вона на місток ставала, шпагат робила. Ми завжди переживали, щоб вона щось собі не пошкодила. А ще вона співала», – каже Сергій.

Друзі й рідні дівчинки також викладають кліпи, де вона співає і танцює. Люди так і не можуть змиритися з тим, що її більше немає.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...