Главная / Новости / Культура / Хто такий Роман Сасанчин і чому його перемога на Голосі країни – унікальна (відео)

Хто такий Роман Сасанчин і чому його перемога на Голосі країни – унікальна (відео)


Переможець Голосу країни 10 Роман Сасанчин вже вигравав у команді Тіни Кароль.

Голос країни 2020 в 10 сезоні завершився перемогою Романа Сасанчина – унікального співака, який вже перемагав на “Голосі”. У суперфіналі шоу у неділю, 26 квітня, 18-річний учасник команди Тіни Кароль обійшов своїх доросліших суперників, і став ювілейним переможцем Голосу країни, передає РБК-Україна.


Попри свій юний вік, Рома вже має за плечима чималий стаж співака і конкурсанта. Так, перемога хлопця з Тернопільщини в “Голосі” унікальна тим, що він у 2015-му виграв “Голос. Діти”. П’ять років тому 13-річний хлопець також був у команді Тіни Кароль.

Рома народився 1 квітня 2002 року у селі Садки Заліщицького району Тернопільської області в простій родині. Він співає з п’яти років, а у 2012-му брав участь у “сліпих прослуховуваннях” першого сезону “Голос. Діти”, але жоден з тренерів до нього не повернувся. Однак три роки потому на нього чекав успіх.

Читайте также   Не хватает денег: София Ротару собралась с концертами в Россию

У недільному ефірі Роману Сасанчину вдалося перемогти в першому турі з майже народною піснею “Мамина черешня” (автор Микола Луків). Хлопець обійшов Ганну Трубецьку, Даніеля Салема, Дарину Полоротову і Ольгу Мельник. Рома присвятив пісню всім мамам світу, Тіни Кароль і медикам, які стоять на передовій в нелегкій боротьбі України з коронавірусом.

Відзначимо, що спочатку Роман був учасником команди Дана Балана, про що тренер пошкодував в суперфіналі.

У другий етап пройшли також Сергій Асафатов, Індіра Едильбаєва, Єрлан Баїбазаров. Учасники заспівали пісні, з якими вони прийшли на проект Голос країни 2020. Рома виконав пісню Алессандра Сафіни Luna tu, з якою прийшов на доросле шоу.

Читайте также   Влюбленные и счастливые: внучка Ротару с женихом показали счастье у океана

“Переживаю за Романа, як за власного сина. Ти прийшов ще раз, тому що тобі нікуди подітися! Ти і є голос! Ромчик, ти не проста людина, ти знову у фіналі. Повторю, Україна – це ти. Цю пісню я написала, надихнувшись твоїми очима”, – прокоментувала Тіна Кароль.

А ось таким Рома прийшов на “Голос. Діти” у 2015 році з “Піснею про рушник”.

З піснею “Дивлюсь я на небо” підопічний Тіни Кароль Роман Сасанчин переміг в “Голосі. Діти” п’ять років тому.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...