Главная / Новости / Интересно / Як заощадити 99% свого доходу — мільйонер відкрив секрети економії

Як заощадити 99% свого доходу — мільйонер відкрив секрети економії

Блогер Грем Стефан завдяки YouTube став мільйонером і поділився секретами успіху. 29-річний чоловік розповів, на що ніколи не витрачає гроші, завдяки чому йому вдається економити 99% свого прибутку.

Відомий YouTube-блогер Грем Стефан розбагатів завдяки своїм відео. У свої 29 років він заробляє $220 тис. в місяць, але витрачає лише 1% цих грошей. Секретом успіху Грем вважає знання основ економіки. Саме вони дозволили блогеру вже у 26 років стати володарем $26 млн.


Читайте также   Названы 5 страшных болезней, при которых пить кофе нужно
Грем Стефан, фото: instagram.com/gpstephan
Грем Стефан, фото: instagram.com/gpstephan

Грем зізнається, що з дитинства не любив тринькати гроші і зважав на кожну копійку, не витрачаючи гроші на безглузді та непотрібні покупки. Саме ця ощадливість допомогла йому в такому молодому віці поповнити ряди мільйонерів.

Наприклад, Грем ніколи не витратить свої гроші на дві речі. Перша — кава поза домом. Блогер-мільйонер зазначає, що, наприклад, в Starbucks чи інших мережевих кав’ярнях по всьому світу дуже велика націнка. А в ресторанах ціни на каву і зовсім зашкалюють. Тому 29-річний мільйонер готує її виключно вдома.

Читайте также   Як правильно приготувати зелень на зиму, щоб вона зберігала свої смакові якості

Грем Стефан, фото: instagram.com/gpstephan

Грем Стефан, фото: instagram.com/gpstephan

Блогер зізнається, що він вкрай рідко їсть поза домом і закупляється в бюджетних супермаркетах. Це також дозволяє йому «не викидати гроші на вітер». Крім усього іншого Стефан не купує дизайнерський одяг. Дівчина молодого багатія повністю поділяє його точку зору і теж живе в умовах жорсткої економії.

«Навіщо мені взуття Gucci за $700, якщо я можу купити виріб такої ж якості в Aldo, Spring або H&M в сто разів дешевше?» — сказав в одному з інтерв’ю блогер.

Грем Стефан, фото: instagram.com/gpstephan

Грем Стефан, фото: instagram.com/gpstephan
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...