11 нардепів у травні жодного разу не відвідали Раду

11 нардепів у травні жодного разу не відвідали Раду

Серед фракцій і депутатських груп Верховної Ради найнижчі показники відвідування пленарних засідань у травні мають «Воля народу» та «Відродження».




Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України».


«За даними письмової реєстрації, в середньому на засіданнях була відсутня з невідомих причин третина депутатів цих груп: 36% депутатів «Волі народу» та 34% — «Відродження», — йдеться у повідомленні.

Згідно з даними офіційного порталу ВР, до складу групи «Воля народу» входить 19 депутатів, а до групи партії «Відродження» — 24 депутати.



Водночас у КВУ акцентують, що загалом лише 162 народних депутати відвідали всі пленарні засідання Верховної Ради минулого місяця.

«Жодного разу не були зареєстровані в залі ВР 11 депутатів: Андрій Білецький, Дмитро Ярош, Євгеній Мураєв, Сергій Мельничук (всі позафракційні), Денис Дзензерський (НФ), Петро Сабашук (БПП). Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін (Опозиційний блок), Олександр Онищенко та Сергій Клюєв (позафракційні). Не відвідував ВР також В’ячеслав Константіновський, який написав заяву про складання депутатських повноважень, і Надія Савченко, яку утримують під вартою», — уточнюють в КВУ.

1527854770-1001_01

Також низькі показники в Опозиційного блоку: з невідомих причин засідання пропустили 28% депутатів фракції.

Щодо інших політичних сил показники є вищими. Так, зазначають у КВУ, з невідомих причин в середньому були відсутні 17% депутатів БПП, по 16% депутатів «Батьківщини» та «Народного фронту», 13% — Радикальної партії Олега Ляшка.

Найбільше депутатів пропустили роботу в п’ятницю 25 травня — відсутні без поважних причин 127 осіб.

Станом на 1 червня 2018 року у Верховній Раді VIII скликання налічується 423 народних депутатів.

Нагадаємо, лідери трьох фракцій Верховної Ради — ВО «Батьківщина», Опозиційного блоку та Радикальної партії Олега Ляшка — пропустили у травні більше половини голосувань. Водночас 15 народних депутатів не проголосували в травні жодного разу, а 71 — пропустили 90% голосувань Ради, що є найгіршим показником з початку року.

Протягом травня депутати працювали два тижні у пленарному режимі. Загалом за місяць проведено 12 пленарних засідань ВР, під час яких відбулося 462 голосування.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий