Главная / Новости / 90 шахтарів на Луганщині 6 годин сиділи без електрики під землею

90 шахтарів на Луганщині 6 годин сиділи без електрики під землею90 працівників шахти «Тошківська» на Луганщині через знеструмлення були заблоковані під землею майже 6 годин.

Як повідомив голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірняків України шахти «Тошківська» Микола Козачок, на даний момент усіх людей вивели на поверхню, постраждалих немає.


Шахта продовжила працювати у звичайному режимі.

За даними енергопостачальної компанії «Луганське енергетичне об’єднання», Тошківка опинилася знеструмленою через грозу о 18:48.

«На той момент у шахті перебувала друга зміна, 90 людей. Вони почали працювати о 14.00, і мали закінчити о 20.00, але через знеструмлення залишились під землею. Вже вночі світло дали, і о 1:10 ночі люди були на поверхні», — розповів Козачок.

Читайте также   В Киеве сбежал в наручниках полковник "Альфы", задержанный за заказ убийства генерала СБУ – источник

За його словами, під час аварії шахтарі припиняють роботу та виходять з забою на ділянку, де є приток свіжого повітря.

З шахти є запасні виходи, але вони, за даними профспілкового діяча, у дуже поганому стані, тому під час аварій шахтарі чекають, коли енергопостачання відновлять, щоб піднятися на підйомнику.

За словами Козачка, це вже другий випадок знеструмлення шахти за це літо — у червні шахтарі теж на кілька годин залишилися під землею без електрики.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий