А Росії немає: Макаревич відкрив росіянам жорстку правду про ставлення до них

А Росії немає: Макаревич відкрив росіянам жорстку правду про ставлення до них

Знаменитий російський виконавець Андрій Макаревич розповів про неприємний інцидент, який стався з ним під час відпочинку в одній з країн Євросоюзу
Про це вони повідомив у себе на сторінці в соціальній мережі.


«Ось давайте я вам розповім, що таке, в моєму розумінні, політика. Маленьке європейське містечко, готель. У холі вітрина з сувенірами. У числі інших – значки: два схрещених прапорці. Один – країна, де все це відбувається, інший – іншої країни: Америки, Австралії, Японії, Данії, Бразилії…величезна кількість. Таке свідоцтво дружби. А Росії – немає. Я стою і шукаю очима – їх штук сто! Ні. І мені стає прикро», – зазначив він.

Макаревич впевнений, що відповідальність за політику, яку зараз веде Кремль, будуть в кінцевому підсумку відповідати росіяни.
«Насправді так і є – помилки і проколи влади, так чи інакше, переносять на громадян країни. Звичайно, у нас нам пояснять, що усі навколо погані, а ми хороші. Звичайно, знайдеться величезна кількість мудаків, які в це повірять. Але. Завжди за проколи влади платять ті, хто цю владу обирав. Ну, або терпів», – уточнив музикант.

У коментарях Макаревич також уточнив, що його пост не про те, що відбувається безпосередньо в Росії, так як це “взагалі смішно обговорювати”, а про те, як змінилося ставлення жителів інших країн до росіян.

У той же час користувачі мережі уточнили, що значків з Україною росіяни можуть більше недождавшісь.

«Росія і Украіна. Боляче і прикро що такого значка не буде дуже багато років, а може й не бути взагалі», – пишуть вони.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий