Алек Болдвін назвав винного у смерті Галини Гатчінс: це не я

Алек Болдвін назвав винного у смерті Галини Гатчінс: це не я

Американськай актор Алек Болдвін заявив, що не почувається винним у смерті операторки Галини Гатчінс на знімальному майданчику фільму «Іржа». Артист вважає, що провину на себе має взяти той, хто зарядив пістолет справжніми патронами.


Також Алек відповів на критику його колег, які прокоментували ситуацію з випадковим вбивством, повідомляє Daily Mail. Зокрема, Джордж Клуні звинуватив актора в несерйозності та розповів, як потрібно поводитися зі зброєю (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).У своєму першому інтерв’ю після трагедії актор завірив, що його серце чисте перед Богом.

«Я відчуваю, що хтось несе відповідальність за те, що сталося, і я не можу сказати, хто це, але я знаю, що це не я. Я маю на увазі, чесно перед Богом, якби я відчував свою відповідальність, я міг би вбити себе, якби вважав себе відповідальним. І я не кажу це легковажно», – сказав Болдвін.
Алек Болдвін розплакався на інтерв'ю, згадуючи Галину

Він також прокоментував заяву Джорджа Клуні про те, що повинен був уважно перевірити зброю перед використанням. Алек заявив, що на початку кар’єри його навчили не робити зайвих маніпуляцій із пістолетом перед зйомками.

«Мене хтось навчив багато років тому, що, якщо я візьму пістолет і вийму обойму з нього, або зроблю якісь маніпуляції з патронником, то в мене заберуть пістолет», – згадав артист.

Алек Болдвін прокоментував постріл у Галину Гатчінс

Також Болдвін розповів, що люди, відповідальні за зброю на майданчику, ніколи його не підводили. Колись Алека завірили, що команда довіряє в цьому питанні не акторові, а експертові.

«Мені сказали: «Моя робота полягає в тому, щоб переконатися, що пістолет безпечний, тому я передаю вам пістолет і оголошую пістолет безпечним. Команда не покладається в цьому питанні на вас, вони покладаються на мене», – наголосив актор.

Саме через це знаменитість не одразу зрозумів, що зброя була заряджена. Перші 45 хвилин після пострілу він був впевнений, що Галина просто знепритомніла.

У перші 45 хвилин після пострілу Алек не вірив у смерть Галини
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий