Анастасія Приходько: Людям, які стоять під судом, підтримують Порошенка, заплатили! Ціна стояння – 80 гривень за годину. (Відео)

Анастасія Приходько: Людям, які стоять під судом, підтримують Порошенка, заплатили! Ціна стояння – 80 гривень за годину. (Відео)

Відео! Анастасія Приходько: Людям, які стоять під судом, підтримують Порошенка, заплатили! Ціна стояння – 80 гривень за годину.
Відома співачка Анастасія Приходько на своїй сторінці у фейсбук записала відеозвернення в якому заявила, що більшість людей, які приходять під суд, щоб підтримати експрезидента України Петра Порошенка, роблять це за гроші. За словами співачки, за це вони отримують 80 гривень за годину. Телеведуча Лариса Волошина розгромила слова Анастасії Приходько:


Телеведуча Лариса Волошина розгромила слова Анастасії Приходько:

Она его за муки полюбила, а он ее за сострадание к ним Трапилося мені побачити, як співачка Анастасія Приходько розповідає своїм фанатам, що мітинги під Печерським судом в підтримку Порошенко – проплачені. 80 грн за годину + прапор «воврємєнноє пользованиє». Анастасія все це каже настільки безапеляційно, таким вишукано-спотвореним російським суржиком, що починаєш вірити. Ні, не їй, а тому, що вона у це вірить. Все б нічого. У кожного прибацаного має бути свій об‘єкт для ненависті, але є одне «але». За 7 хвилин спічу, ікона патриотичного співу рази чотири згадує, як вона особисто «довіряє Пальчєвському». От прямо так і каже з приводу і без: «От я довіряю Пальчєвському», «вірю я Пальчєвському», «от я, до прикладу, завжди вірила Пальчєвському». Вона, правда не згадує ті передвиборчі часи, коли вірила Юлії Володимирівні, чим додавала її політсилі арт-патріотичного фльору. І, що віра ця виявилася недовговічною. Ми ж не бачимо пані Анастасію серед активістів Батьківщини. З всього цього можна було би зробити висновок, що людина, яку поважають мільйони, давно вже конвертує особисту репутацію у «довіру на замовлення», але ми не будемо такого робити. Хоча би тому, що після Тимошенко, Пальчєвський – це вже серйозне пониження у статусі. Далі – тільки корпоратив у лазні.Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий