Апокаліпсис у Києві: буря зривала паркани і зносила ресторани (відео)

Апокаліпсис у Києві: буря зривала паркани і зносила ресторани (відео)

На Київ обрушилася негода з бурею, потужною зливою та ураганним вітром з піском і пилом. Раптова негода 17 липня вдень вже наробила лиха у столиці в різних районах.
Очевидці зняли на відео і фото стихію, що розгулялася. Кадри «погодного апокаліпсиса» дивіться в матеріалі нижче.


Найбільше «дісталося» лівому берегу Києва. В районі Лісової зафіксували пилову бурю, і сильні пориви навіть зривали конструкції, ламали та виривали частини металевого паркану.Відео: пилова буря в Києві 17 липня зривала шматки паркану біля станції метро «Лісова»

На ринку біля входу в підземку люди поспішали скоріше відійти під навіси, ховаючись від шквалів.

Відео: буря в Києві 17 липня біля метро «Лісова»

А ще серйозні шквали дійшли до південної частини столиці, й на Голосіївці вітрюган навіть здув величезне покриття на літній терасі ресторану «Маячок» у вигляді «парасольки-капелюха».

Потрібно зауважити, що така великовагова конструкція насправді може пізніше впасти з неба вниз де завгодно, і стати причиною руйнувань або навіть травмувати людей.

Відео: у Києві потужний порив вітру забрав величезну «парасольку» в ресторані в Голосіївському районі 17 липня

На північній частині — на масиві Троєщина — зливи заливали вулиці та квартали сильними потоками води, і подекуди вже почалися підтоплення на дорогах.

Відео: Київ залило сильною зливою 17 липня

Залило і в центрі Києва: зокрема, жителі столиці зняли деякі підтоплення в районі станції метро «Олімпійська» і біля ТЦ «Україна».

Апокаліпсис у Києві: буря зриває паркани і зносить ресторани (відео)Апокаліпсис у Києві: буря зриває паркани і зносить ресторани (відео)

Київ накрила негода 17 липня (фото: t.me/kievmap)

Звернемо увагу, що в інших районах таке буйство негоди не дійшло, і кияни в мережі вказують на нетривалі дощі з похмурим небом, рідкісні гуркоти грому. Зокрема, в деяких масивах лівого берега столиці, в районі Дарниці, парку Перемога, в Солом’янському районі, на Борщагівці, як пишуть у мережі, «побрязкало хвилин 10, похмурилося, і все на цьому — знову палюче сонце».

У прес-службі ДСНС попереджають жителів Києва, що грозова негода може тривати до кінця дня. Рятувальники також оголосили І рівень небезпеки — «жовтий».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий