Аспірант з Франції заявив, що в Києві його зґвалтував священник

Аспірант з Франції заявив, що в Києві його зґвалтував священник

Іноземець написав заяву до поліції.
Аспірант із Франції Ніколя Імбер звинувачує священника УПЦ Московського патріархату у згвалтуванні. Допис про інцидент він виклав у соцмережі.


Про це 2 січня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Власне чоловік приїхав до Києва досліджувати відносини в православній церкві. Спілкувався із священниками і паралельно читав лекції в Київському політехнічному.Того дня іноземець був у компанії зі священником.

«Він дав мені алкоголь. І коли я ліг спати, то відчув, що захворів. У мене була температура. Насправді, у мене явно був COVID», — згадує чоловік.

Каже, що попросив допомоги у священника.

«Я йому сказав: «Отче, ви спите? Мені дуже погано». Попросив,, щоб він допоміг мені. Тоді він сказав мені: «Йди сюди!». Запропонував до нього підвестися. Я подумав, що він хотів мені допомогти. А він зробив, що він зробив, доки я був сонний, з температурою», — каже Ніколя.

ТСН звернулася за коментарем до УПЦ Московського патріархату. Там про інцидент поки що не чули, радять звертатись до поліції. Що, власне, потерпілий і зробив.

«Якщо у людини є якісь проблеми, то треба звертатись до слідчих органів. Відповідно до того, як цивілізовано все це вирішується», — сказав речник УПЦ МП, архієписком Климент.

ТСН зв’язалася з Ніколя Імбером. Він розповів усе, що з ним сталося і підтвердив, що написав заяву до поліції Київської області.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий