Біатлоніст збірної Росії забув фінішувати та програв медаль на Кубку світу. Відео

Біатлоніст збірної Росії Едуард Латипов курйозно втратив можливість зійти на подіум на старті 1-го етапу Кубку світу. Під час індивідуальної гонки, яка відкривала сезон у чоловіків, 27-річний уродженець білоруського Гродно забув повернути на фінішну пряму, продовживши рух трасою.

Латипов йшов на друге місце, проте на останніх метрах повернув на дистанцію, замість того, щоб продовжити їхати прямо та закінчити змагання.

Едуард Латипов

Свою помилку Латипов усвідомив лише проїхавши десятки метрів.

Едуард Латипов пропустив поворот

На повернення у росіянина пішло понад 20 секунд, що стало фатальним у боротьбі за медаль.

Зазначимо, що перемогу виграв норвезький біатлоніст Стурла Холм Легрейд. Друге місце у його співвітчизника Тар’єй Бьо. Третім із відставанням у 0,8 секунди фінішував француз Симон Дітьо.

Відомий російський коментатор Дмитро Губернієв ледь не залаявся, коли побачив ситуацію з Латиповим.

Найкращим з українців став Антон Дудченко, який посів 24 місце. Дмитро Підручний закінчив виступ на 28 позиції. Решта українців фінішувала за межами першої сороківки.