Біля Токмака окупанти влаштували перестрілку між собою: четверо загиблих і 10 поранених

Біля Токмака окупанти влаштували перестрілку між собою: четверо загиблих і 10 поранених

Неподалік міста Токмак Запорізької області, тимчасово окупованого ворогом, сталася сутичка між військовослужбовцями Російської Федерації. Через це чотири окупанти стали «200-ми», ще близько 10 отримали поранення.
Про це в суботу, 2 липня, повідомила в Telegram Запорізька обласна військова адміністрація. Уточнюється, що між ворожими солдатами спалахнув словесний конфлікт, який швидко переріс у збройні розбірки.


Посилаючись на українську розвідку, в ОВА зазначили: на територіях, тимчасово зайнятих противником, збільшується кількість сутичок між окупаційними військами.

«Банальною їхньою причиною є міжетнічні конфлікти й розподіл награбованого майна українців. Під впливом алкогольного та наркотичного сп’яніння учасники конфліктів зі зброєю захищають награбоване», – йдеться в повідомленні.Токмак на карті

Щодо загальної ситуації на Запорізькому напрямку, то вона контрольована і без істотних змін.

ЗС РФ ведуть позиційну оборону й готують тимчасово зайняті населені пункти до кругової оборони, створюють опорні пункти на основних дорожніх напрямках.

Минулої доби (1 липня) ворог здійснив 31 обстріл позицій українських захисників, застосовуючи танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

Цивільна інфраструктура потрапила під удари противника у районах н.п. Горіхів, Степове, Кам’янське. Надійшло 30 повідомлень про руйнування будинків та інших будівель.

Із тимчасово окупованих територій за 1 липня було евакуйовано 1293 осіб, із них 284 – діти.

Захисники Запорізького краю утримують рубежі й дають гідну відсіч російським загарбникам.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий