Главная / Новости / Политика / Богдан про «Слугу народу»: «Там є божевільні люди, психічно хворі»

Богдан про «Слугу народу»: «Там є божевільні люди, психічно хворі»

Глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, що у президентській партії «Слуга народу» є психічно хворі і божевільні нардепи.Джерело: інтерв’ю Богдана «ВВС News Україна»У Богдана запитали, як офіс президента реагує на звинувачення деяких нардепів «Слуги народу», які запевняють, що у Зеленського не рахуються з народними обранцями і хочуть їх перетворити на «ручних тваринок».

Пряма мова Богдана: «Там (у «Слузі народу» — ред.) є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, в кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини.Хтось себе відчуває тваринкою — що ж ми можемо зробити. Питання цілей та ідеології. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї цілі — ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди — мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом».

Читайте также   Харків може бути окупований. Зеленський назвав можливий сценарій вторгнення Росії

Деталі: Також у глави офісу Зеленського запитали, чи не бояться там наростання конфлікту в стосунках президента і парламенту.

Пряма мова Богдана: «Не думаю, що буде наростати. Ви не усвідомлюєте, як тяжко приймати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість.

Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу — ми йому дзвонили і питали: «Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи». Є й такі люди.

Читайте также   Усі члени НАТО підтримують долучення до Альянсу України, – віцепрем'єрка Стефанішина

Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш прес-центр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили.

Це єдиний список, який сформувався без копійки грошей. Ніколи ні одна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи — це формувати з них команду».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий