Главная / Новости / Политика / «Бракує цензурних слів!» Зеленський записав відеозвернення до українців і запропонував масштабну «чистку» політиків (відео)

«Бракує цензурних слів!» Зеленський записав відеозвернення до українців і запропонував масштабну «чистку» політиків (відео)

Президент України Володимир Зеленський запропонував посилити очищення влади та додати в люстраціний список главу держави, всіх нардепів і спікера парламенту, які прийшли до влади з 2014 року.Зеленський повідомив, що майже за два місяці на своїй посаді у нього «не вистачає цензурних слів» через спілкування з можновладцями. Про це він заявив у своєму відеозверненні на сторінці в Facebook (щоб подивитися відео, скрольте до кінця сторінки).«Для чого потрібні народні депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу? Для чого міністри, які розповідають, що українці дуже багато їдять, будують дороги тільки в своєму Facebook і народжують дітей в Америці?» – звернувся з питанням Зеленський.

Читайте также   На сьогодні сформовано командування Сил територіальної оборони ЗСУ - Резніков


Також він запитав, навіщо «міністри, які угробили здоров’я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок» і «прокурори, які можуть посадити тільки свою печінку».

«Може, обміняти їх на наших полонених? Або одягнути їх в браковані бронежилети? Думаю, найменше, що можна зробити, назавжди позбавити їх права брати участь в управління державою», – заявив він.

Зеленський повідомив, що вже є законопроект, який розширює закон «Про очищення влади» і вносить в список посад, які потрапляють під люстрацію, серед іншого, президента, членів уряду, голів СБУ та ГПУ, АМКУ, митниці, секретаря РНБО. Це стосується осіб, які вступили на посаду після 23 лютого 2014 року.

Читайте также   Перший президентський рейтинг у 2022 році: кого підтримують українці

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий