Це жах: вночі натовп киян скандував копам “Ідіть геть!”

Це жах: вночі натовп киян скандував копам “Ідіть геть!”

Конфлікт через скандальне будівництво АЗС на вулиці Ревуцького в Києві отримав продовження. Минулої ночі між місцевими жителями і поліцейськими відбулися запеклі сутички
В результаті люди скандували копам: «Ідіть геть!». Активісти звинувачують правоохоронців у тому, що вони захищають інтереси забудовника. За словами учасників протесту, в результаті бійки з поліцією постраждали не менше 10 осіб. Один з них був госпіталізований.


Також відомо про затримання пікетників. Серед них є і неповнолітні.
Дорога на місці протесту перекрита

Нагадаємо, конфлікт навколо будівництва триває вже не перший місяць. Однак градус протистояння починає загострюватися: днями були опубліковані кадри запеклої бійки копів з жінками, які брали участь в акції протесту проти будівництва АЗС.

Відзначимо, земельна ділянка була передана громаді рішенням Київради для експлуатації та обслуговування будівлі для надання сервісних послуг водіям з автостоянкою.

Однак, в порушення умов договору та при відсутності згоди власника землі, орендар почав зводити на ній АЗС.

Прокуратура Києва пред’явила суду позов про знесення самовільно збудованого об’єкта.

За фактом незаконного будівництва АЗС розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ст. 356 (самоправство) КК України, в рамках якого в суд направлено клопотання про арешт майна і заборону будівництва на цій ділянці.

Місцеві жителі переконані, що будівництво АЗС небезпечно, так як поруч розташовані кілька навчальних закладів і озеро Сонячне.

Джерело: Politeka

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий