Главная / Новости / Мир / Чоловік, який втратив у кемеровській пожежі сім’ю, записав разом з тещею звернення до Путіна

Чоловік, який втратив у кемеровській пожежі сім’ю, записав разом з тещею звернення до Путіна


Востріков у соцмережі заявив, що «влада сміється над простими людьми».

Ігор Востріков, що втратив у пожежі в ТЦ дружину, трьох дітей і сестру, записав відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна, щоб розповісти про «те, що відбувається в країні».Ролик чоловік опублікував на своїй сторінці в заблокованій в Україні соцмережі «ВКонтакте».

Востріков записав відео з матір’ю своєї загиблої дружини. Жінка багато років працювала в МНС РФ і висловила невдоволення нинішньою системою, в якій служать «корумповані та непрофесійні люди». Вона також обурилася станом техніки. Крім того, теща Вострікова заявила, що в МНС РФ нібито існує план пожеж на рік, за межі якого не можна виходити.

Востріков поділився інформацією, що через пожежу в Кемерові нібито були зігнані пожежні частини з інших міст. Він стверджує, що рятувальники на місці пожежі в ТЦ «стояли і чекали на спецзасоби».

Читайте также   США внесли Россию в "черный список" - Кремль оставили без кредитов, военных технологий и помощи

«Чому вони виносили балони, хоча першим пунктом стоїть порятунок людей? Я вважаю, що тих дітей, які згоріли, рятувальники вбили. Це просто вбивство. За це немає прощення. А губернатор просить пробачення у президента — це блюзнірство!» — зазначила мати загиблої дружини Вострікова.

Чоловік у соцмережі заявив, що «влада сміється над простими людьми» і закликав громадян створювати групи в соціальних мережах для обговорення.

«Але будьте обережні у своїх висловлюваннях! Не забувайте, що садять простих людей за мітинги/слова схожі на екстремізм/репост, в той час коли самі чиновники можуть здійснювати будь-які злочини від вбивств/насильства/розкрадання мільярдів з наших кишень і відбуватися лише умовним покаранням! Наша єдність для влади — це страшний жах! І вони будуть цьому всіляко перешкоджати: у них безліч фейкових акаунтів людей, які будуть вносити розбрат до наших лав, писати всякі гидоти, виводити на емоції і, можливо, багато чого іншого. Тому не починайте суперечки ні з ким! Не ведіться на провокації!», — попередив він.

Читайте также   Саркози признан виновным в коррупции. Он приговорен к 3 годам тюрьмы, 2 из которых условно

Востріков додав, що не закликає до повалення влади, але розуміє, що Росії потрібні «кардинальні зміни».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...