Главная / Новости / Интересно / Чому не можна знімати шкарпетки під час сексу

Чому не можна знімати шкарпетки під час сексу

Вчені взялися за своє розумне діло і довели що знімати шкарпетки під час сексу, категорично заборонено, пише transkarpatia.

Дуже багато жінок постійно зляться, лаються, сваряться зі своїми партнерами з-за того що чоловіки під час сексу не знімають свої шкарпетки, тим самим ображаючи її як жінку і збиваючи весь романтичний настрій, передає Ukr.Media. Одна справа якщо дівчина буде в красивих панчохах або гольфах, а інша-якщо чоловік в рваних і можливо навіть шкарпетках що пахнуть.

Багато людей вважають, що під час сексу потрібно бути виключно голяка, і навіть якщо у вас різні фетиші на той чи інший предмет вашого гардеробу, ви все одно повинні бути виключно в голому вигляді. Адже секс це злиття душ, тіл і для такого інтимного процесу, нічого не повинно заважати, а тут шкарпетки якісь. Не дивлячись на те, що можливо під час полум’яної пристрасті просто ніколи було знімати шкарпетки та інші речі, вчені взялися за своє розумне діло і довели що знімати шкарпетки під час сексу, категорично заборонено.


Читайте также   3 продукта для завтрака против жира на животе

Дослідники з Університету Гронінгена провели дослідження, в якому виявили, що пари, які були в шкарпетках під час сексу, швидше і яскравіше досягали заповітного оргазму, ніж ті, хто вирішив оголити свої ноги. Якщо бути точніше то 80% опитаних пар в шкарпетках змогли досягти оргазму, в той час коли тільки 50% опитаних без шкарпеток змогли отримати оргазм.

Вся справа в потоці крові. Коли ви тримаєте свої ноги в теплі, це викликає розширення кровоносних судин, і це дає сигнал мозку про те, що пора спати. Існує прямий зв’язок між релаксацією кінцівок — так само відомим як вазодилатація — тобто, як швидко ви засинаєте. Чим тепліше ваші ноги, і наскільки розширені ваші кровоносні судини, тим швидше ваш мозок закінчить всі інші справи і засне.

Читайте также   Містична дата 20.20.20. Це час, коли можна змінити своє життя

Але з іншого боку, причому тут шкарпетки? Чому не можна носити шапочку, або взагалі піджак? Ну, або, наприклад, зовсім не знімати труси, використавши інтимні місця через спеціальну дірочку? Якщо нашому мозку так потрібно тепло для кульмінації, то можна просто накритися теплою ковдрою і отримати бажаний результат, а не виглядати в ліжку як повний придурок.

На ділі ж, багато разів було випробувано і доведено, що з холодними ногами набагато важче і довше отримати оргазм, а тому тримайте ноги в теплі і комфорті і тоді ваш оргазм не змусить себе чекати.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...

Загрузка...