Чому сприяє використання гумату калію?

Чому сприяє використання гумату калію?

Солі калію та натрію, які отримують із гумінової кислоти, називають гуматами.
За своїм зовнішнім виглядом препарат (у сухому стані) нагадує мелену каву. Він має такий самий колір та схожу сипкість.


Гумат калію містить близько 80 % гумінових кислот, а використання цього добрива має низку функцій, серед яких:

Прискорення росту й розвитку різних видів рослин;
Зниження кислотності ґрунту;

Стимуляція обмінних та біохімічних процесів у ґрунті;

Покращення складу ґрунту та його наповнення корисними елементами; піщані розсипчасті ділянки під впливом гумату стають зв’язними, а в’язкі глинисті ґрунти перетворюються на пухкий ґрунт;
Захист рослинних культур від отруйних продуктів та важких металів;

Збереження необхідного відсотку вологості ґрунту внаслідок здатності втримувати воду у великій кількості;
За умови використання гумату калію рослини швидше вбирають корисні речовини, які містять ґрунт та вода;
Зниження собівартості продукції (використання препарату не потребує паралельного використання великих об’ємів мінеральних добрив, наприклад селітри та/чи нітроамофоску);

Покращення родючості (особливо у випадку з розсадженням помідорів, огірків, картоплі, перцю та інших овочевих культур);

Гумат калію не містить у собі консервантів та має необмежений термін придатності. Препарат також має низькі норми витрат на 1 га.

Гумат калію для ґрунту використовують у вигляді сухого порошку чи вводять у рідкому стані, проте частіше використовують усе ж рідкий препарат унаслідок легшого його збереження й транспортування.

Важливо пам’ятати, що гумат калію не використовують одночасно з добривами, до складу яких входить фосфор, а також із кальцієвою селітрою – так можуть утворитися нерозчинні сполуки. Спочатку рекомендують вносити гумати – за 3-5 днів у добре зволожений ґрунт, пізніше – інші добрива.

Гумат калію – це підгодівля; на очікуваний ефект після його застосування не варто й сподіватися без використання основних технік вирощування рослин. Це як додатковий бонус, який, до того ж, діє в лужному та підзолистому ґрунтах, проте не має ефекту в кислому.

Компанія «Галичина» пропонує великий асортимент органічного добрива. Підприємство українсько-італійське, у нас завжди якісна й безпечна продукція, представлена субстратами торфу, гумат калію торф’яного, рідкого. Переглянути продукцію та ознайомитися з інформацією про компанію можна на сайті компанії «Галичина».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий