Ціни проти цінностей: про що змовчав Порошенко у США

Ціни проти цінностей: про що змовчав Порошенко у США

Під час робочого візиту до Америки президент України Петро Порошенко ставив за мету швидше розглядати питання бізнесу, аніж нагальні проблеми держави, що зобов’язаний був зробити зважаючи на свою посаду.
Про це повідомляє Politeka.


Принаймні такої позиції дотримується засновник політичної партії «Основа», народний депутат Сергій Тарута.

Політик запевнив: нашій країні так звана «одноразова допомога» життя не полегшить: ні вугілля, ні зріджений газ, навіть зброя. Та й самому лідеру США швидше вигідна Україна як діловий майданчик – він також переслідує власні комерційні інтереси, вважає нардеп.
«Я не готовий, як це роблять наші чиновники, зустрічати в порту американське вугілля хлібом-сіллю і кланятися йому в ноги, виконуючи гімн України. Я хочу, щоб він привіз свободу для наших полонених, захоплених терористами і російськими військовими на Донбасі», — пояснив свою думку засновник партії «Основа».

За словами Тарути, розраховувати на чинну владу українці, на жаль, не можуть. Тому що поки доводиться стояти із простягнутою рукою перед іноземцями та постійно їздити за викликом «на килим» до Вашингтону, ситуація на краще не зміниться.

Ідеальна модель розвитку суспільства, як зазначив політик, полягає у створенні єдиного документу, який би дав можливість самим громадянам докласти зусиль до розвитку держави. Порошенку, як зазначив депутат, варто забути про стару модель перемовин щодо Донбасу, тому що поки він результатів не дала:

«Я буду говорити про наш мирний план, який в народі називають «Віденським форматом» — про план, який дозволить повернути на Донбас мир, безпеку, легітимність і довіру. Я познайомлю американських політиків з моїми молодими українськими колегами, моїми соратниками — хлопцями, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє України «, — підсумував Тарута.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий