Дану Борисову госпіталізували

Дану Борисову госпіталізували

Російська телеведуча Дана Борисова опинилася в лікарні. Зі слів зірки, її діагноз дуже серйозний — надрив діафрагми.
Тим не менш, навіть із лікарняного ліжка білявка не перестає писати емоційні пости в Instagram, запевняючи, що не намагалася скоїти самогубство. Те саме вона повторила й у телепередачі Андрія Малахова, куди, зі слів Дани, прийшла на знеболювальному.


«Іще раз хочу сказати, від дуже сильного соматичного кашлю, котрий став відповіддю на всі стреси, пов’язані з тим, що я спілкуюся з дочкою раз на тиждень, в інші дні навіть не чую її по телефону, в мене нема можливості з нею зв’язатися, я дуже тривожуся, а також акліматізація і тинзиліт, і ларингіт, котрий мені поставили офіційно, в мене надірвалася діафрагма», — оголосила в своєму фотоблозі Борисова.

 Дана Борисова робить селфі у московській Боткінській лікарні

«Я випила перед зйомкою величезну кількість препаратів, щоби полегшити біль і кашель, і мені зробили промивання. Я — жінка віруюча. Ні про яку спробу суїциду не можу бути й мови, це обурливо, писати такий бруд і цькувати мене!», — написала телезірка, одним із хештегів поставивши #ледисовершенство.Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий